Technologie niszczarek Fellowes

Technologie niszczarek Fellowes

Brak uciążliwych zacięć

Nasz niezwykle zaawansowany system 100% Jam Proof stanowi skuteczną ochronę przed blokowaniem papieru poprzez zapobieganie przeładowaniu urządzenia oraz inteligentne dzielenie dokumentów na mniejsze partie. Żaden producent nie ma aż tak zaawansowanego rozwiązania. Technologia Jam Blocker mierzy grubość papieru, by zapobiec przeładowaniu urządzenia i zatrzymać zator jeszcze przed jego wystąpieniem.
Kliknij w ikonę, aby dowiedzieć się więcej.

Jam Proof Jam Blocker

Bezpieczeństwo

SAFESENSE - opatentowany czujnik bezpieczeństwa, który zatrzymuje pracę noży w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta. SAFETY LOCK - unikalna blokada bezpieczeństwa Safety Lock dezaktywuje niszczarkę i zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia. 
Kliknij w ikonę, aby dowiedzieć się więcej.

Sefe Sense Safety Lock

Energooszczędność

W procesie niszczenia 80% energii zużywane jest w trakcie pracy niszczarki.* Funkcja Energy Savings System pozwala oszczędzać energię nie tylko w czasie spoczynku urządzenia, ale przede wszystkim w trakcie jego działania. 
Kliknij w ikonę, aby dowiedzieć się więcej.

Energy saving system

Bradzo cicha praca

Silentshred - technologia gwarantująca bardzo cichą pracę niszczarki, co czyni ją idealną do wszelkich przestrzeni biurowych. 
Kliknij w ikonę, aby dowiedzieć się więcej.SilentShred
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl